Zapraszam Cię do mojego gabinetu fizjoterapii

adres

ul. Stalowa 1, 05-800 Pruszków

telefon

500 225 604

e-mail

kontakt@fizjofeminium.com

Ewa Pruchniewicz - ZnanyLekarz.pl
Ewa Pruchniewicz - ZnanyLekarz.pl

Opinie

Doskonała
Na podstawie 32 opinii
Wioletta Kozłowska
Wioletta Kozłowska
2023-08-28
Polecam!! 10/10 ! Trafiłam do Pani Ewy z ogromnym bólem kości ogonowej po upadku ze schodów, nie mogłam chodzić ani się prostować. Pani Ewa pomogła mi wrócić do sprawności. Od tamtej pory Pani Ewa pomogła mi również z bólem pleców od pracy przy komputerze, naciągniętych od biegania mięśni nóg. Za każdym razem wychodzę jak nowo narodzona, z uśmiechem, a nie skrzywioną miną z bólu. Z całego serca polecam.Podczas wizyty pacjent czuje się zaopiekowany! Teraz jestem w dobrych rękach ! 🙂
Danuta Staniszewska
Danuta Staniszewska
2023-08-21
Bardzo polecam FizjoFeminium! Pani Ewa jest niezwykle profesjonalna i wykazała głęboką wiedzę na temat zdrowia kobiecych sfer. Podczas sesji terapeutycznych czułam się naprawdę zaopiekowana i w pełni świadoma tego, co się dzieje. Efekty były niesamowite! Po kilku sesjach zauważyłam poprawę w jakości życia. Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, ale od samego początku poczułam się komfortowo i zaopiekowana.
Gosia K. (diksia)
Gosia K. (diksia)
2023-01-12
Polecam. Pani Ewa jest profesjonalistką, stwarza naprawdę miłą atmosferę, gdzie człowiek się nie krępuje, porozmawia, a także wyciszy. Terapia została odpowiednio dobrana i na kontroli u ginekologa było widać efekty.
Barbara Kachniarz
Barbara Kachniarz
2022-02-16
Bardzo kompetentna opieka. Przytulna atmosfera.
Monika F
Monika F
2020-11-22
Serdecznie polecam ten gabinet . Pani Ewa potrafi stworzyć miła atmosferę dla pacjenta i sprawić ,że człowiek się relaksuje . Zawsze przeprowadza wywiad i dostosowuje masaże do danych dolegliwości . Miałam możliwość skorzystać z zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia .
Magda Dorocińska
Magda Dorocińska
2020-11-13
Serdecznie polecam. Wizyta przyjemna, podejście profesjonalne a Pani Ewa przesympatyczna. Chciałabym tylko takich specjalistów spotykać na swojej drodze.
Aleksandra Mikos
Aleksandra Mikos
2020-07-26
Polecam z całego serca! Przyszłam z ogromnym bólem i poprawa była już po pierwszym spotkaniu. Ewa jest niesamowicie kompetentna i stwarza cudowna atmosferę 🙂