Ewa Pruchniewicz fizjoterapeuta

mgr Ewa Pruchniewicz

fizjoterapeuta uroginekologiczny, terapeuta manualny

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalizującym się w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym oraz uroginekologii. Posiadam również tytuł instruktora metody Pilates oraz doświadczenie jako nauczyciel masażu.

Specjalizacje

Moja specjalizacja w dziedzinie uroginekologii oraz rehabilitacji okołoporodowej została potwierdzona przez uzyskanie tytułu specjalisty pod patronatem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego – Interdyscyplinarnego Towarzystwa Naukowego Leczenia Inkontynencji i Rekonstrukcji Dna Miednicy oraz Centrum Edukacji Lekarzy.

W 2013 roku uzyskałam tytuł instruktora Pilates w Pilates School Body Balance, co umożliwia mi dostosowywanie indywidualnych i bezpiecznych ćwiczeń dla pacjentek w różnych okresach ich życia.

Moje doświadczenie zdobywałam zarówno na oddziałach szpitala, jak i w prywatnych klinikach rehabilitacji. Praca z różnorodnymi pacjentami nauczyła mnie, że holistyczne podejście oraz wykorzystanie technik manualnych przynoszą najlepsze efekty terapeutyczne.

Początki mojej pracy związane były z rehabilitacją ogólną dzieci, gdzie zdobyłam tytuł diagnosty i terapeuty integracji sensorycznej dzieci. Przede wszystkim jednak, jestem terapeutką manualną, co umożliwia mi wykorzystanie skutecznych technik manualnych w procesie rehabilitacji. Dzięki tej specjalizacji mogę precyzyjnie i celowo oddziaływać na różne struktury ciała, redukując ból, poprawiając zakres ruchu i przywracając funkcjonalność.

Obecnie, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu jako terapeutka manualna, mogę skutecznie pomagać różnym grupom pacjentów i dostarczać im indywidualnie dostosowane terapie. Doświadczenie jakie zdobyłam wciąż ma znaczący wpływ na moje podejście do pracy z pacjentkami, które oczekują od terapeuty wsparcia, empatii i spersonalizowanej opieki.

Jestem zobowiązana do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności, dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów. Dzięki temu mogę zapewnić moim pacjentkom najbardziej kompleksową i skuteczną opiekę, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i cele terapeutyczne. jestem magistrem fizjoterapii, terapeutką manualną, specjalistą w dziedzinie uroginekologii oraz rehabilitacji okołoporodowej PTUG, instruktorką metody Pilates oraz wieloletnim nauczycielem masażu.

Potwierdzenie kompetencji

Opinie

Doskonała
Na podstawie 32 opinii
Wioletta Kozłowska
Wioletta Kozłowska
2023-08-28
Polecam!! 10/10 ! Trafiłam do Pani Ewy z ogromnym bólem kości ogonowej po upadku ze schodów, nie mogłam chodzić ani się prostować. Pani Ewa pomogła mi wrócić do sprawności. Od tamtej pory Pani Ewa pomogła mi również z bólem pleców od pracy przy komputerze, naciągniętych od biegania mięśni nóg. Za każdym razem wychodzę jak nowo narodzona, z uśmiechem, a nie skrzywioną miną z bólu. Z całego serca polecam.Podczas wizyty pacjent czuje się zaopiekowany! Teraz jestem w dobrych rękach ! 🙂
Danuta Staniszewska
Danuta Staniszewska
2023-08-21
Bardzo polecam FizjoFeminium! Pani Ewa jest niezwykle profesjonalna i wykazała głęboką wiedzę na temat zdrowia kobiecych sfer. Podczas sesji terapeutycznych czułam się naprawdę zaopiekowana i w pełni świadoma tego, co się dzieje. Efekty były niesamowite! Po kilku sesjach zauważyłam poprawę w jakości życia. Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, ale od samego początku poczułam się komfortowo i zaopiekowana.
Gosia K. (diksia)
Gosia K. (diksia)
2023-01-12
Polecam. Pani Ewa jest profesjonalistką, stwarza naprawdę miłą atmosferę, gdzie człowiek się nie krępuje, porozmawia, a także wyciszy. Terapia została odpowiednio dobrana i na kontroli u ginekologa było widać efekty.
Barbara Kachniarz
Barbara Kachniarz
2022-02-16
Bardzo kompetentna opieka. Przytulna atmosfera.
Monika F
Monika F
2020-11-22
Serdecznie polecam ten gabinet . Pani Ewa potrafi stworzyć miła atmosferę dla pacjenta i sprawić ,że człowiek się relaksuje . Zawsze przeprowadza wywiad i dostosowuje masaże do danych dolegliwości . Miałam możliwość skorzystać z zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia .
Magda Dorocińska
Magda Dorocińska
2020-11-13
Serdecznie polecam. Wizyta przyjemna, podejście profesjonalne a Pani Ewa przesympatyczna. Chciałabym tylko takich specjalistów spotykać na swojej drodze.
Aleksandra Mikos
Aleksandra Mikos
2020-07-26
Polecam z całego serca! Przyszłam z ogromnym bólem i poprawa była już po pierwszym spotkaniu. Ewa jest niesamowicie kompetentna i stwarza cudowna atmosferę 🙂

Sprawdź mnie i umów wizytę

Ewa Pruchniewicz - ZnanyLekarz.pl